מושב בנושא חזקת הגיל הרך
מושב בנושא חזקת הגיל הרך אשר נערך בכנס השנתי של לשכת עוה''ד 04/2016.
עו"ד ...
[לידיעה המלאה]
המומחים באים עליך 20.10.16
עו"ד טמיר צילה בתוכנית הרדיו המומחים באים אליך אשר משומעת ברדיו "קול ישראל"
[לידיעה המלאה]
המומחים באים עליך 12.12.16
[לידיעה המלאה]
 
 
 

מס' טיפים שימושיים...

הנך חושדת שבעלך בוגד בך? הינך חושד שאשתך בוגדת בך? מצאתם מסמכים המעידים כי בן זוגכם אינו נאמן לכם, או המעידים על כך שרכוש הועלם ממכם?

הגעתם למצב בו "נגמר לכם הסוס" מבן הזוג בגלל סיבה זו או אחרת ואתם חפצים, מוקדם ככל האפשר, להביא לסיום את קשר הנישואין שלכם?! - וגם להגן על ילדכם, ככל הניתן בנסיבות החדשות?

אתם ודאי אינכם יודעים למי לפנות, או שיכול להיות שאתם עדיין על פרשת דרכים, איזה סידור ימצא לילדים, כמה ואיזה הוצאות יהיו לכם בהמשך הדרך? כיצד לחלק את הרכוש המשותף שלכם, האם הרכוש שלכם הוא באמת כל הרכוש - או שיש חלק רכוש ששכחתם מקיומו?

תוכלו כבר עתה לבנות לכם - את העתיד - כעתיד טוב יותר, אם אכן תדאגו מבעוד מועד לכך שתקבלו סעד נכון ועזרה נכונה, דבר זה יקנה לכם הגנה על הקרובים לכם ביותר - ילדיכם והגנה על רכושכם.

הנך מתעתדת או הנך מתעתד לפנות לעורך דין - ואינכם יודעים למי לפנות, ואיך לפעול בעניין. כלל ראשון שכדאי להבינו הוא - שכפי שיש רופא ילדים, רופא כללי, רופא עיניים, רופא נשים וכד', יש גם עורך דין פלילי, עורך דין אזרחי ובין עורכי הדין יש גם סיווג - ולידיעתכם יש עורכי דין המטפלים ומתמחים במיוחד בתחום המעמד האישי - זה הנושא שאתם מתעניינים בו. קוראים לתחום זה בכמה שמות - המעמד האישי, דיני אישות, גירושין, נישואין וכד'.

השאירו לבאי כוחך/לעורך/ת הדין את הפעולות המשפטיות. הביאו לעורך דינכם אך ורק את העובדות ואת רצונותייך השאר לעורך/ת הדין את הצעדים.

הצעדים בהם ינקטו עורכי הדין הם עניין של אסטרטגיה. יתכן שאתם תחשבו שצעד מסוים הוא הנבון, אבל - עצתי היא לכם - לא להיות עיקשים ולחתום את העניין בצעד זה, אלא כדאי להקשיב להצעות של עורך/ת הדין ולשמוע ממנה מהי הדרך בה היא מציעה להשיג מה שאתם רוצים לצורך כך משרד עו"ד צילה טמיר כאן עבורכם...