מושב בנושא חזקת הגיל הרך
מושב בנושא חזקת הגיל הרך אשר נערך בכנס השנתי של לשכת עוה''ד 04/2016.
עו"ד ...
[לידיעה המלאה]
המומחים באים עליך 20.10.16
עו"ד טמיר צילה בתוכנית הרדיו המומחים באים אליך אשר משומעת ברדיו "קול ישראל"
[לידיעה המלאה]
המומחים באים עליך 12.12.16
[לידיעה המלאה]
 
 
 

במשרדנו כל עורכי הדין הינם מגשרים מוסמכים.

מהו למעשה גישור?

מטרת ההליך היא להביא את הצדדים לכדי פתרון כולל שייעשה בהסכמה, בהבנה, ברצון ובנועם. המטרה היא למצוא פתרונות ליישוב סכסוכים בדרך של הסכמה ודו-שיח ובכך לחסוך הגעה עם המחלוקת אל פתחו של בית המשפט ולמנוע מהצדדים לנהל הליכים קשים אשר לעיתים עלולים להימשך תקופה ארוכה וכרוכים בהוצאות גבוהות.

יצוין כי ניתן לפנות להליך של גישור בכל שלב של הסכסוך, גם לאחר שהוגשו תביעות לבית המשפט ולעיתים אף בית המשפט עצמו מפנה את הצדדים להליך של גישור.

הגישור הינו הליך וולונטארי, הנעשה בהסכמת שני הצדדים בלבד וניתן להפסיקו בכל עת ובכל שלב, על פי רצון אחד הצדדים או שניהם.

בהליך הגישור משתתפים: מגשר ובעלי הדין ובאם יש כאלה אזי ניתן כי גם עורכי הדין ישתתפו בהליך.

המגשר בהליך נוהג בהגינות וללא משוא פנים, הוא אינו רשאי להשתמש במידע שנמסר לו ולהעבירו למי שאינו צד לגישור (כולל לבית המשפט). המגשר רשאי לקיים את ההליך עם בעלי הדין, ביחד או לחוד, ועם מי שקשור לסכסוך. המגשר מלווה את הצדדים לכל אורך הדרך ואף לאחר מכן בעת אישור ההסכם בבית המשפט. המגשר מנהל את ההליך בצורה שלווה, רגועה ונינוחה ככל שניתן תוך שהוא לוקח בחשבון את כלל הסוגיות, התהיות והבעיות של הצדדים ומלווה אותם יד ביד בכדי להגיע לפתרון המוצלח ביותר בדרך הנינוחה ביותר.

במידה והתהליך הופסק והצדדים שבו לבית המשפט, לא ניתן לעשות שימוש במידע שנתגלה במסגרת הליך הגישור ואף לא ניתן לזמן את המגשר לעדות.

עו"ד שירה טמיר הינה עו"ד ותיקה בצוות המשרד המתמחה בעיקר בתחום הגישור במשפחה והינה בעלת ניסיון רב בתחום זה. עו"ד שירה טמיר אף נמנית על צוות המגשרים בתחנה לטיפול בזוג ובמשפחה מטעם עיריית רעננה. עו"ד שירה טמיר מלווה את הזוגות ו/או את הצדדים באופן אישי ומסור ונותנת להם מענה יצירתי ושונה, המאפשר להם לשים מאחוריהם את בעיותיהם ולהתחיל בדרך חדשה.